Lokalizacja FH-DCE Super Rally® 2018

Dokładny adres to:
Myślęcinek
ul. Gdańska 175
85-674 Bydgoszcz

GPS:
53.164089
18.029914

To już 44-te FH-DCE Super Rally® tym razem w Bydgoszczy. Miasto w północno-centralnej Polsce z korzeniami sięgającymi średniowiecza, leżące nad rzeką Brdą w okolicy pięknych krajobrazów kuszących do wycieczek na Twoim H-D.

W niewielkiej odległości znajdują się atrakcje warte odwiedzenia – miasto Bydgoszcz z zabytkami i knajpkami na bulwarze rzeki Brdy, stare miasto, zamki krzyżackie, lasy, jeziora i wiele więcej. Bydgoszcz to również dobry dojazd ze wszystkich kierunków Europy.
Blisko autostrady A-1 północ-południe ale również dróg krajowych.

Teren FH-DCE Super Rally® 2018

FH-DCE Super Rally® 2018 odbędzie się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Ponad 800 hektarów zadbanego terenu zielonego otoczonego rozległym jeziorem i gęstym lasem, jest największym w Polsce parkiem miejskim położonym zaledwie 3 kilometry od centrum Bydgoszczy.

We współpracy z przedstawicielami miasta wyznaczyliśmy teren zapewniający dogodne umieszczenie wszystkich części: terenów biwakowych z zapleczem sanitarnym, terenów cateringowych, imprezy z muzyką na żywo, handlowych, serwisu a także parkingu dla samochodów, camperów i motocykli nie H-D.
Całość skomunikowana drogami asfaltowymi.